Pravilnik - Obavezno pročitati

Pravila i Obaveštenja

Moderator: Grumf

Grumf
Goalstar-Zocker
TeamID: 50786
Team: Grumf
Clan: GMS
Pravilnik - Obavezno pročitati

Beitragvon Grumf » Freitag 6. Mai 2011, 23:23

Dragi prijatelji, menadžeri, ljubitelji fudbala, zadovoljstvo mi je da vas pozdravim i da vam poželim dobrodošlicu i puno uspeha. Neki od vas će imati više uspeha, neki manje, ali je poenta da se svi dobro zabavimo. Kako bi u tome uspeli, treba poštovati neka pravila, a ona glase:

1. Zabranjen je svaki vid vređanja , posebno na verskoj, rasnoj i nacionalnoj osnovi.
Bez obzira što je ova verzija igrice nazvana kao GOALstar Srbija, ovde su dobrodošli i Hrvati, Bosanci, Crnogorci, Makedonci, Slovenci i svi oni koji vole sport, fudbal i takmičenje. Prema tome, svaki vid nesportske netrpeljivosti i vređanja će biti sankcionisan. Svoju snagu i umeće iskažite na terenu u utakmicama a van toga budete kulturni, džentlmeni i fer.

2.Zabranjeno je pravljenje multiaccount-inga (više naloga). Ovo nemojte ni da pokušavate, jer će sistem sam to da provali i oba naloga će vam biti banovana. Postoji mogućnost da neki vaš prijatelj upravlja vašim timom sa svog računara umesto vas (ako ste sprečeni i slično, a imate važan meč), ali se to radi preko naloga od vašeg drugara i zove se Representation. O ovome ćete čitati u tutorialima za početnike. Opet naglašavam, da niko sem vas nesme znati vaše podatke za logovanje na igricu, jer ako sistem provali da su se 2 različita naloga konektovala sa 1 računara, oba naloga će biti banovana!

3. Ne uznemiravajte administratore. Za sve informacije tu su moderatori, u ovom slučaju, ja.
Šta god nije jasno, pitajte i u najkraćem mogućem roku ćete dobiti odgovor.

Bild

Zurück zu „Pravila i Obaveštenja“